Baofeng
Najlepsza łączność

Najlepsze radiotelefony

Baofeng to firma specjalizująca się w produkcji urządzeń przeznaczonych do komunikacji radiowej. Od początku swojego istnienia korporacja przywiązuje szczególną uwagę do badań i rozwoju technologii wykorzystywanych przy tworzeniu krótkofalówek i radiotelefonów. Marka jest znana wszystkim amatorom tego rodzaju sprzętu i stanowi w tej branży synonim gwarancji dobrej jakości i niezawodności. Firma sprzedaje swoje produkty między innymi w Chinach, Stanach Zjednoczonych i wielu krajach Europy.

Blisko 30 produktów

Produkcja na najwyższym
poziomie

Urządzenia firmy Baofeng posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i
bezpieczeństwa, dzięki czemu klienci mają dostęp do produktów bezpiecznych i
nowoczesnych.

Strategia
biznesowa

Idea, jaka przyświeca działalności firmy zakłada opracowanie produktów
najwyższej jakości przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej obsługi.

Niezawodność

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości metod produkcji
i skomplikowanych procedur testowych, urządzenia marki Baofeng są
wytrzymałe i niezawodne.

Opinie klientów

Dopiero zaczynam swoją przygodę z komunikacją radiową, więc szukałem urządzenia łatwego w obsłudze, ale też niezwodnego. Wybrałem radiotelefon Baofeng UV-3R Dual Band i nie żałuję. Małe, zgrabne urządzenie, które jak dotąd sprawdza się bez zarzutów.

Radiotelefonów używam nie od dziś i wiem, że stawiając na produkty tej firmy się nie zawiodę. Tak samo było z duobanderem Baofeng UV-82. Wytrzymała bateria, doskonały zasięg i świetna cena. Czego chcieć więcej?

Korzystam z komunikacji radiowej od lat i zawsze wracam do produktów Baofeng. Niska cena przy doskonałej jakości, do tego szereg przydatnych akcesoriów kompatybilnych z urządzeniami i niezawodność tych urządzeń zdecydowanie przemawiają na korzyść tego producenta.

Strona główna