Wysyłka

Product of the day
Promotion ends:
1
4
h
1
9
min
3
7
sec

Wysyłki kurierskie

 

 

Wszystkie zamówienia pakowane są bezpiecznie i wysyłane poprzez: Firmą Kurierską GLS, Pocztą Polską oraz do paczkomatów Inpost. Koszt wysyłki na terenie Polski paczek do 30 kg wynosi:

 

Inpost dostawa do paczkomatu (48h):
Z przedpłatą na konto - 10,99zł
Za pobraniem (płatne przy odbiorze) - 13,99zł

Poczta Polska 48 z odbiorem na poczcie (48h) bez doręczania do domu:
Z przedpłatą na konto - 10,99zł
Za pobraniem (płatne przy odbiorze) - 13,99zł

Poczta Polska 48 z dostawa do domu (48h):
Z przedpłatą na konto - 12,99zł
Za pobraniem (płatne przy odbiorze) - 16,99zł

Kurier GLS z dostawą do domu (24h):
Z przedpłatą na konto – 17,99zł
Za pobraniem (płatne przy odbiorze) – 20,99zł

UWAGA: Zamówienia przekraczające 100 zł opłacone przedpłatą, na terenie Polski wysyłamy na nasz koszt pod warunkiem wyboru: Paczkomatu, odbioru na poczcie, wysyłki Poczta 48.


Nie przy każdym zamówieniu będzie widoczny pełen wybór form wysyłki. Jest to spowodowane ograniczeniami wagowymi przewoźników oraz kwotami ubezpieczenia wysyłek oferowanymi przez różnych przewoźników. Wszystkie możliwe przy określonym zamówieniu formy wysyłki ukażą się klientowi do wyboru podczas finalizowania zamówienia.

Koszt wysyłek za granicę zależy od miejsca dostawy i zostanie wyliczony przez sklep podczas zamówienia. W przypadku wysyłek za granicę sklep wylicza paczkę maksymalnie do 30 kilogramów. W przypadku zakupów wymagających wysyłki w kilku paczkach, koszt wysyłki należy przemnożyć przez ilość paczek. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed wpłatą o kontakt na sklep@wasserman.pl

W cenę przesyłki wchodzi koszt opakowania, ubezpieczenia i dostawy. Wysyłki za pobraniem staramy się nadawać w dniu zamówienia, natomiast te z przedpłatą wysyłamy w dniu wpływu na konto. Paczki wysyłane pocztą oraz paczkomatami docierają do klientów zazwyczaj w 48godzin od daty nadania. Paczki kurierskie GLS docierają do klientów zazwyczaj w 24 godziny od daty nadania. Czas dostawy nie obejmuje dni wolnych od pracy. Terminy dostaw nie są gwarantowane. Z różnych, niezależnych od nas przyczyn (śnieg na drogach, wypadek, inne zdarzenia losowe) Poczta i Kurierzy mogą dostarczyć paczkę z jednodniowym opóźnieniem, lub w drastycznych przypadkach dłuższym. Od momentu wysyłki za paczkę odpowiedzialny jest przewoźnik firma Kurierska GLS, Poczta Polska lub InPost. O wysłaniu każdej paczki informujemy klientów drogą e-mail podając numer wysyłki.

Otwieranie paczki przy dostawcy jest możliwe wyłącznie w przypadku firmy kurierskiej. Bardzo prosimy o otwieranie paczek przy kurierze, bowiem do reklamowania uszkodzeń w transporcie niezbędny jest protokół szkody spisany z kurierem. Po wysłaniu przesyłki nie jesteśmy w stanie informować klienta o drodze przesyłki. Wszelkie informacje o przesyłce należy monitorować we własnym zakresie na stronach przewoźników..

Po każdej wysyłce otrzymują od nas Państwo informację e-mail wraz z datą wysyłki oraz indywidualnym numerem paczki (niezbędnym w przypadku kontaktowania sie z przewoźnikiem)

W przypadku wysyłek Pocztą Paczką wszelkich informacji o paczce udziela Poczta Polska, regulamin oraz kontakt na oficjalnej stronie Poczty Polskiej
- Infolinia dla telefonów komórkowych 438 420 600
- Infolinia dla telefonów stacjonarnych 801 333 444
sprawdź wysyłkę pocztową

 

W przypadku do paczkomatów Inpost wszelkich informacji o paczce udziela przewoźnik firma InPost, regulamin oraz kontakt na oficjalnej stronie InPost
Infolinia: 722 444 000; - 746 600 000

Sprawdź wysyłkę Inpost

 

W przypadku wysyłek kurierskich wszelkich informacji o paczce udziela GLS, regulamin oraz kontakt na oficjalnej stronie GLS
- Infolinia telefoniczna: +48 46 814 82 20
- Kontakt e-mail: Kliknij tu
sprawdź wysyłkę kurierską