SWITCHING POWER SUPPLY FOR DIN RAIL YINGJIAO YSD60S-2402500 24V/60W/2.5A
Shipping from warehouse: ⁨H7⁩
Estimated shipping: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 days returnUnconditional return policy
Availability:
large quantity
Brand:
YINGJIAO
Product code:
YSD60S-2402500 / 5904139606537
Specification
Depth:52 mm
Efficiency:88 %
Height:90 mm
Input frequency:50/60 Hz
Operating temperature (t-t):-10 - 40 °C
Output voltage:24 V
Power:60 W
Product colour:White
Weight:180 g
Width:58 mm