Samsung SO-DIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz PC4-25600 M474A2K43DB1-CWE
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- Samsung SemiConductor
- Product code:
- M474A2K43DB1-CWE /
Share this product:
Specification
| Korekcja ecc: | Tak |
|---|---|
| Napięcie pamięci: | 1.2 V |
| Opóźnienie cas: | 22 |
| Organizacja chipów: | 2Rx8 |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 Mhz |
| Przeznaczenie: | PC/serwer |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM ECC |
| Typ pamięci buforowej: | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci ram: | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar): | 1 x 16 GB |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.