MAKITA. LIVE SLEARS 18V DUH607Z 600mm
PLN 772.17
Shipping from warehouse: H6
Estimated shipping: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 days returnUnconditional return policy
Specification
| Battery voltage: | 18 V |
|---|---|
| Blade size: | 60 cm |
| Blade type: | Single blade |
| Cutting length: | 2.8 cm |
| Cutting thickness (max): | 1.5 cm |
| Depth: | 1029 mm |
| Height: | 188 mm |
| Manual: | Yes |
| Package type: | Box |
| Power source: | Battery |
| Product colour: | Turquoise, Black |
| Safety brake: | Yes |
| Stroke rate: | 2700 spm |
| Weight: | 3.1 kg |
| Width: | 209 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.