Lisciani 97982 art/craft toy
PLN 104.09
Shipping from warehouse: E10
Estimated shipping: Tue, Apr 28 - Fri, May 1
14 days returnUnconditional return policy
- Availability:
- large quantity
- Brand:
- Lisciani
- Product code:
- 8008324097982 / 8008324097982
Share this product:
Specification
| Brush: | Yes |
|---|---|
| Manual: | Yes |
| Package depth: | 67 mm |
| Package height: | 285 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 195 mm |
| Product type: | Children's nail polish set |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Recommended age (min): | 5 yr(s) |
| Recommended age group: | Child |
| Spatula included: | Yes |
| Suggested gender: | Girl |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.