Lindy 36301 DisplayPort kabel 1 m Gra
€23.46
Shipping from warehouse: E12
Estimated shipping: Tue, May 26 - Fri, May 29
14 days returnUnconditional return policy
- Availability:
- large quantity
- Brand:
- Lindy
- Product code:
- 36301 / 4002888363013
Share this product:
Specification
| Awg wire size: | 28 |
|---|---|
| Cable length: | 1 m |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Connector 1: | DisplayPort |
| Connector 1 gender: | Male |
| Connector 2: | DisplayPort |
| Connector 2 gender: | Male |
| Connector contacts plating: | Gold |
| Data transfer rate: | 21.6 Gbit/s |
| Displayport version: | 1.2 |
| Harmonized system (hs) code: | 84733080 |
| Jacket material: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Operating temperature (t-t): | -20 - 80 °C |
| Product colour: | Grey |
| Storage temperature (t-t): | -25 - 85 °C |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.