LIGHT4ME Spider MKII Turbo - 8x3W RGBW LED effect
€88.16
Shipping from warehouse: A3
Estimated shipping: Mon, May 25 - Wed, May 27
14 days returnUnconditional return policy
- Availability:
- moderate quantity
- Brand:
- Light4Me
- Product code:
- 5908249805675 / 5908249805675
Share this product:
Specification
| Depth: | 150 mm |
|---|---|
| Dmx input: | 1 |
| Dmx out: | 1 |
| Height: | 120 mm |
| Number of illumination leds: | 8 |
| Power consumption (typical): | 40 W |
| Product colour: | Black |
| Product type: | LED floodlight |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Strobe: | Yes |
| Weight: | 2.1 kg |
| Width: | 280 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.