LIGHT4ME Mini Spot 60 Ring - LED moving head
€216.45
Shipping from warehouse: H6
Estimated shipping: Mon, May 25 - Wed, May 27
14 days returnUnconditional return policy
- Availability:
- moderate quantity
- Brand:
- Light4Me
- Product code:
- 5908249810624 / 5908249810624
Share this product:
Specification
| Color rendering index (cri): | 80 |
|---|---|
| Color temperature: | 3500 K |
| Cooling type: | Cooler |
| Display type: | LED |
| Dmx input: | 1 |
| Dmx out: | 1 |
| Number of illumination leds: | 1 |
| Power consumption (typical): | 90 W |
| Product colour: | Black |
| Product type: | LED floodlight |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Weight: | 2.6 kg |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.