LIGHT4ME Mini Spot 60 Prism - LED moving head
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- Light4Me
- Product code:
- 5907780148258 / 5907780148258
Share this product:
Specification
| Cooling type: | Cooler |
|---|---|
| Depth: | 151 mm |
| Display type: | LED |
| Dmx input: | 1 |
| Dmx out: | 1 |
| Height: | 284 mm |
| Number of illumination leds: | 1 |
| Power consumption (typical): | 80 W |
| Product colour: | Black |
| Product type: | LED floodlight |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Strobe: | Yes |
| Weight: | 3 kg |
| Width: | 193 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.