LIGHT4ME Mini Spot 60 MKIII - LED moving head
€213.66
Shipping from warehouse: H6
Estimated shipping: Mon, May 25 - Tue, May 26
14 days returnUnconditional return policy
- Availability:
- large quantity
- Brand:
- Light4Me
- Product code:
- 5907780148241 / 5907780148241
Share this product:
Specification
| Color temperature: | 8000 K |
|---|---|
| Cooling type: | Cooler |
| Depth: | 151 mm |
| Display type: | LED |
| Dmx input: | 1 |
| Dmx out: | 1 |
| Height: | 284 mm |
| Number of illumination leds: | 1 |
| Power consumption (typical): | 90 W |
| Product colour: | Black |
| Product type: | LED floodlight |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Strobe: | Yes |
| Weight: | 3 kg |
| Width: | 193 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.