LIAN LI I/O KIT O11DE-3W computer case part Midi Tower Front panel
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- LIAN LI
- Product code:
- O11DE-3W / 4718466011398
Share this product:
Specification
| Cable length: | 0.8 m |
|---|---|
| Compatible chassis type: | Midi Tower |
| Depth: | 57.5 mm |
| Easy to install: | Yes |
| Height: | 21.5 mm |
| Material: | Plastic |
| Product colour: | White |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Type: | I/O ports panel |
| Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) ports quantity: | 2 |
| Usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) type-c ports quantity: | 1 |
| Warranty period: | 1 year(s) |
| Width: | 122.2 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.