Lexmark 702Y R toner cartridge 1 pc(s) Original Yellow
€132.59
Shipping from warehouse: H6
Estimated shipping: Tue, Apr 28 - Fri, May 1
14 days returnUnconditional return policy
Specification
| Colour: | Yes |
|---|---|
| Colour toner page yield: | 1000 pages |
| Operating relative humidity (h-h): | 20 - 80% |
| Operating temperature (t-t): | 10 - 30 °C |
| Package dimensions (wxdxh): | 141 x 102 x 72 mm |
| Page yield footnote: | ISO/IEC 19798 |
| Print technology: | Laser printing |
| Printing colours: | Yellow |
| Printing material shelf life: | 2 year(s) |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (h-h): | 10 - 90% |
| Storage temperature (t-t): | -20 - 40 °C |
| Type: | Original |
| Weight: | 200 g |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.