Lenovo IdeaCentre AIO 3 All-in-One PC Intel® Core™ i5 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Home Wi-Fi 5 802.11ac) Whit
This product is not available
Specification
| Anti-glare screen: | Yes |
|---|---|
| Audio chip: | Realtec ALC256 HAD |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Colour gamut: | 72% |
| Discrete graphics card: | No |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Ethernet lan: | Yes |
| Ethernet lan (rj-45) ports: | 1 |
| Ethernet lan data rates: | 1000 |
| Hd type: | Full HD |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Hdmi version: | 1.4 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Memory slots: | 2 |
| Memory slots type: | SO-DIMM |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Number of speakers: | 2 |
| Nvme: | Yes |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Panel type: | IPS |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i5-13420H |
| Processor threads: | 12 |
| Product colour: | White |
| Product type: | All-in-One PC |
| Rgb colour space: | NTSC |
| Rms rated power: | 3 W |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Ssd capacity: | 1.02 TB |
| Ssd interface: | PCI Express 3.0 |
| Storage media: | SSD |
| Top wi-fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Total megapixels: | 5 MP |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Touchscreen: | No |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Trusted platform module (tpm) version: | 2.0 |
| Usb 2.0 ports quantity: | 2 |
| Usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) type-a ports quantity: | 2 |
| Wi-fi: | Yes |
| Wi-fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.