Vacuum sealer Profi Cook PC-VK 1080 packing machine + foil

£55.67
szt.

Buy today and we will send tomorrow.

Availability:
a large number of
Shipping time:
24 hours
Rating:
(Based on 180 reviews)
Product code:
PC-VK1080
Brand:
Profi Cook

 Profi Cook specializes in the production of household appliances from the so-called higher shelf. Their product is characterized by high reliability and solid construction.

Zgrzewarka próżniowa do pakowania żywności

A vacuum sealer will help pack food for long storage. Choose ProfiCook VK-1080

ProfiCook VK-1080 z obudową ze stali nierdzewnej
From the model range of ProfiCook welding machines, this model is most popular because of its ease of use and trouble-free operation. The device in a stainless steel housing looks great in every kitchen.

Opakowanie Zgrzewarki PC-VK 1080

 See the video: - A great solution for portioning large amounts of products. We do not have to open the entire package afterwards, just remove one portion from the fridge, leaving the rest for later.
 - Vacuum welding enables safe long-term storage without preservatives.
 - It's easier to put packed food in the fridge or freezer. This type of packaging saves a lot of space.
 - By slowing down the oxidation process, food stays fresh up to five times longer
 - In the vacuum storage process, we retain nutrients and vitamins.
 - An essential element of Sous Vide vacuum cooking. We prepare food in our own sauce. Vacuum cooking does not dry the food and we do not lose nutrients.
 - Also useful for grilling. A great way to marinate seasoned food without losing the aroma.
 - Suction power 12l / min. Durable hermetic welds ensure reliable storage of products.

Zgrzewarka próżniowa do Sous Vide

Profi Cook VK-1080 is a vacuum sealer that will satisfy every user.

Profi Cook VK-1080 zgrzewarka do próżniowego pakowania żywności

 - Welder fully automatically, simultaneously welds and separates
 - Thanks to the sensitive vacuum pump and electronic temperature controller, it is dedicated to even the most delicate food products
 - We can use a typical foil for welding machines in the form of bags or a convenient and more economical roll. We recommend Profi Cook foils, which we have in our sales, but you can also use substitutes
 - The width of the foil used may not exceed 30 cm, any length.
 - Original Profi Cook foils are suitable for cooking and using in a microwave oven
 - 6 controls provide full control over the Welding Machine operation
 - Compact design and space for winding the cable make it easy to store the device


Zestaw folii do zgrzewarki próżniowej Profi Cook

 In the set with the welder you will receive a set of bags. These are purses: 10 pcs with dimensions 22x30cm and 8 pcs with dimensions 28x40. It is more economical when buying foil to use rolls that allow sealing bags of any length. We have various types of film dedicated to this device in our sales.


Logo marki Profi Cook

Specification

Dimension:380 x 63 x 155 (WxHxD)
Feet: Rubberized - stabilize the welding machine during work
Power:120W
Power: network: 220-240V, 50Hz,
Weight:1,55kg

Product reviews

Urszula Znyk

Pomysł zakupu zgrzewarki do żywności zaczerpnęłam od znajomej, która bardzo sobie takie urządzenie chwaliła. U mnie padło na ten model Profi Cooka, zadecydowała w dużej mierze dobra cena, niewielkie rozmiary i zapewnienia producenta o łatwej obsłudze. I faktycznie, na górze urządzenia mamy 4 przyciski, które jednocześnie informują nas o przebiegu procesu pakowania i do nich sprowadza się cała filozofia obsługi zgrzewarki. Dobrze pomyślane miejsce na kabel i gumowe podstawki, które trzymają urządzenie na miejscu. Za taką cenę naprawdę dobry produkt. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy zestaw woreczków do pakowania, w których można później gotować i podgrzewać zapakowane jedzenie. Są na tyle wytrzymałe, że nadają się nawet do mikrofali, nic nie pęka, nic się nie wylewa. Jeśli ktoś się zastanawia, za tą cenę warto spróbować.

ali

Super zgrzewarka, ładny wygląd , łatwa w obsłudze, dobrze odsysa powietrze z torebki.

Henryk Pruski

Dobry patent na przechowywanie jedzenia, pakowanie jest szybkie, można przygotować sobie posiłek tak, żeby później tylko odgrzać na przykład w mikrofalówce – duża oszczędność czasu, przy czym zapakowane jedzenie na pewno się nie zepsuje więc można spokojnie schować je do lodówki i nie martwic się, ze zaraz będzie musiało wylądować w koszu na śmieci. Zgrzewarka dobrze wygląda, w przeciwieństwie do plastikowych sprzętów tutaj jest stal nierdzewna, do tego niebieskie diody, które pokazują kiedy pakowanie zostało zakończone. Zgrzewanie włączamy przyciskami a po kilku chwilach wyjmujemy zapakowane w worki jedzenie. Porównując cenę, wygląd i możliwości to chyba jedna z najciekawszych propozycji tego typu na rynku.

Qba

Wszystko w tak jak należy

Jacek

Ze zgrzewarki korzystam od kilku dni. Na razie wszystko w porządku. Myślę, że dokonałem dobrego zakupu. Polecam sklep.

ELŻBIETA

SUUUPER

Aurelia T

Świetna sprawa, szybkie i zdrowe pakowanie mrożonek. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i po kilku chwilach pakowanie skończone. Nie ma tutaj żadnych wężyków jak w innych zgrzewarkach co ułatwia i przyspiesza pakowanie.

Kasia

Zgrzewarka jest bardzo pomocna, jak się ma dzieci na studiach., a także w codziennej pracy w kuchni. Pakuje tak samo, jak profesjonalne duże zgrzewarki. Produkty długo utrzymują świeżość. Dodatkowo ma ładny wygląd i zajmuje mało miejsca. Jedynym minusem są delikatne przyciski - jeden mi się zacina, ale daję z tym radę. Polecam bo to naprawdę użyteczne urządzenie.

Arek Giza

Nie spodziewałem się ze az tak się przekonam do kolejnego dodatkowego urządzenia do kuchni a jednak. Szybko zasysa, można zrobić większe zakupy, spakować na zapas jedzenie do lodówki i mamy spokoj na jakiś czas. Na razie wszystko działa bezproblemowo, dobrze się sprawuje

Patryk Bojba

Próżniowe przechowywanie żywności to na pewno dobry wybór dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca w swoim domu, bo gotowa paczuszka zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Duży plus za to, że pakować można nie tylko surowe produkty, ale też gotowe dania, które można w każdym momencie wyjąć, podgrzać i od razu zjeść. Testowałem nawet pakowanie w ten sposób zupy i dołączone do zgrzewarki torebki zdały egzamin. Świetne rozwiązanie dla zabieganych, a sama zgrzewarka bardzo dobrze wygląda i pracuje dość cicho. Ogólnie jestem zadowolony, dobry zakup.

Adam Wiernicki

Pierwsze co warto powiedzieć o tej zgrzewarce Profi Cooka to jej wygląd – doskonale prezentuje się na kuchennym blacie, na pierwszy rzut oka niektórym nawet trudno powiedzieć co to za urządzenie, ale zdecydowanie przykuwa wzrok. Ale wygląd to nie wszystko, więc do rzeczy – zgrzewarka pracuje dość szybko, sama decyduje kiedy zakończyć zasysanie powietrza, więc użytkownik musi jedynie uruchomić cały proces i czekać. Zapakowaną żywność można przechowywać w lodówce, a nawet gotować w takich torebkach – nic się nie przerywa i nie przecieka, a wręcz przeciwnie przygotowane w ten sposób potrawy są bardzo smaczne i aromatyczne. Trwałość jedzenia zdecydowanie się wydłuża, dzięki czemu nie marnujemy jedzenia, które zbyt szybko się zepsuło. Według mnie to zdecydowanie dobra inwestycja, do produktu dołączone są specjalne torebki w różnych rozmiarach, ale później można też korzystać z folii, którą można dowolnie dostosowywać pod wielkość porcji, jaką pakujemy.

Agnieszka Wyrwa

Ze zgrzewarki korzystam już jakiś czas i mogę z pełnym przekonaniem polecić ją innym. Sama obsługa jest naprawdę prosta, kwestia wciśnięcia odpowiedniego przycisku i urządzenie wykonuje robotę za nas. Jedzenie nie zmienia smaku, po wyjęciu z opakowania jest świeże, tak jakbyśmy przynieśli je prosto ze sklepu. Bardzo fajnie wygląda urządzenie, stalowa obudowa, ładne przyciski i jednocześnie lampki kontrolne świecące na niebiesko. Dobrze też, że producent w zestawie dołącza worki do pakowania o różnych pojemnościach, więc można sobie poeksperymentować z pakowaniem różnych porcji. Polecam.