Przyrządy kuchenne

Żadna kuchnia nie obejdzie się bez całej masy akcesoriów. Każdego dnia robisz z nich użytek, pewnie nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Pojemniki próżniowe, folia do zgrzewarki czy filtry do wody – przydają się na co dzień, a funkcjonowanie bez nich może znacznie utrudnić Ci życie. Różnorodne sprzęty kuchenne posłużą Ci do przygotowywania, przechowywania i przetwarzania żywności. Dzięki nim Twoje obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapoznaj się więc z asortymentem sklepu Wasserman i wyposaż swoją kuchnię w niezbędne dodatki.

Dodatki kuchenne

W zróżnicowanej ofercie Wasserman znalazły się między innymi filtry, które oczyszczają wodę z metali ciężkich, poprawiają jej smak oraz zapach, a także wzbogacają ją w bardzo ważny dla organizmu magnez. Tego typu artykuły kuchenne sprawią więc, że kranówka stanie się zdatna do picia i zdrowsza. Koniec z kupowaniem wody mineralnej! W asortymencie znaleźć można również folie do zgrzewarek. Bez nich żadna pakowarka nie ma prawa bytu. To one decydują o jakości zgrzewania próżniowego, wytrzymałości opakowań i ich szczelności. W sklepie Wasserman dostępne są woreczki w różnych rozmiarach i przeznaczone do różnych zgrzewarek. Do przechowywania i transportowania żywności doskonale nadadzą się również pojemniki próżniowe.

Akcesoria kuchenne znanych producentów – Dafi, Brita, Fresh World, Profi Cook, Import

Przybory kuchenne dostępne w ofercie Wasserman to produkty znanych i cenionych marek. Są to producenci dostarczający na rynek nowoczesne rozwiązania przeznaczone do różnego rodzaju mieszkań. Ich narzędzia kuchenne wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz maksymalną funkcjonalnością. Dobry przykład stanowią precyzyjne wagi, dzięki którym bez najmniejszych problemów zrealizujesz nawet najbardziej skomplikowane przepisy. Czysto praktyczne walory cechują również folie do zgrzewarek Profi Cook oraz Fresh Wolrd, a także filtry do wody Dafi oraz Brita stanowiące wydajne i niezawodne przyrządy kuchenne. Renomowani producenci dbają o to, by ich kuchenne dodatki jak najlepiej wywiązywały się ze swoich funkcji i ułatwiały Ci życie każdego dnia.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna