Alkomaty

Sklep Wasserman oferuje profesjonalne alkomaty z atestem. Posiadanie takiego urządzenia w domu i korzystanie z niego to odpowiedzialna decyzja, jeśli dzień po spożywaniu alkoholu zamierzamy wsiąść za kierownicę samochodu. W Polsce codziennie dochodzi do wypadków z udziałem pijanych kierowców, a wiele z tych zdarzeń kończy się tragicznie. Infantylną decyzją o prowadzeniu pod wpływem alkoholu można zniszczyć życie sobie i innym. W najlepszym wypadku naraża się przynajmniej na utratę prawa jazdy. Dobry alkomat to gwarancja pewności i bezpieczeństwa.

Alkomaty elektrochemiczne czy półprzewodnikowe?

Alkomaty w sklepie internetowym Wasserman cechują się wysoką precyzją pomiarów i niezawodnością. Oferowane urządzenia to mianowicie alkomaty elektrochemiczne. Ich przewagą nad modelami półprzewodnikowymi jest większa dokładność oraz rzadsza konieczność kalibracji. Sensor alkomatu powinien być co jakiś czas regulowany, aby dawał pewne wyniki. Alkomaty sklep wysyła do klienta już skalibrowane, a ponadto producent zapewnia darmową kalibrację przez cały okres gwarancji urządzenia. Czujniki modeli elektrochemicznych trzeba regulować przynajmniej raz na rok lub co 500 pomiarów. Sensory alkomatów półprzewodnikowych – niemal dwa razy częściej.

Alkomaty z atestem

Oferowane przez sklep Wasserman urządzenie to profesjonalny alkomat z atestem. Szybko dokonuje pomiaru i daje stuprocentowo wiarygodny wynik. Najczęściej polecane alkomaty to właśnie alkomaty elektrochemiczne – takie jakich używa policja. Cechuje je niższe ryzyko błędu i mniejsza wrażliwość na rozładowanie baterii. W razie wątpliwości przed zakupem można odwiedzić sklep z alkomatami, aby zasięgnąć profesjonalnej porady. W sklepie Wasserman można nabyć alkomat online. Warto mieć urządzenie tego typu w mieszkaniu, gdyż często mimo wrażenia trzeźwości alkohol pozostaje w naszym organizmie przez długi czas. Przed wyruszeniem w drogę powinniśmy skontrolować nasz stan. Taką możliwość mamy na każdym posterunku policji, lecz nieraz trudno się tam dostać. Dlatego posiadanie osobistego alkomatu to bardzo wygodne i odpowiedzialne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Overmax.

Strona główna