Wiertła frezy dłuta

Wszystkie produkty w tym dziale
82 produktów

Wiertarka to chyba jedyne narzędzie elektryczne, do którego możemy kupić tyle rozmaitych akcesoriów. To urządzenie niezwykle przydatne nie tylko do wiercenia, ale także do szlifowania, mieszania lub zdzierania, odrdzewiania i polerowania. W ofercie sklepu Wasserma znajdziesz nie tylko wiertarko - wkrętarkę, ale i mnóstwo akcesoriów do niej, wiertła do drewna, betonu i metalu, bity, czyli końcówki wkręcające, tarcze szlifierskie, otwornice i polerki.

 

Wiertła i otwornice od renomowanych producentów narzędzi- Dedra, Powermat

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wiertła do każdego rodzaju materiału, wiertła do drewna, betonu i metalu. Piórkowe wiertła służą do wiercenia w drewnie, koronowe do wykonywania otworów o stosunkowo dużych średnicach, a wiertła widiowe – do wiercenia w betonie. Wiertła do metalu powstają ze stali HSS. Ich ostrza nie wystają na boki. Do codziennych prac możemy wybrać wiertła wielozadaniowe, które sprawdzą się np. przy wierceniu w murze, płytkach, drewnie, cienkim metalu oraz lekkim betonie. To też optymalny wybór przy wierceniu materiałów wielowarstwowych. Ale żadnym z tych wierteł nie wywiercisz dziury o średnicy większej niż 1-1,5 cm. Do tego celu mamy w ofercie otwornice lub wiertła koronowe. Standardowe otwornice wyglądają jak szerokie brzeszczoty o kształcie pierścienia. Ostrza otwornic mogą być hartowane lub wykonane ze stali szybkotnącej zawierającej dodatek kobaltu. Do kupienia są otwornice przecięte lub pełne. Sprzętem do najtwardszego materiału są wiertła koronowe. One poradzą sobie i z ceramiką i betonem, a nawet kamieniem. Mają kształt metalowej tulei zakończonej ostrzem z węglików spiekanych. Droższe z tych otwornic mają nasyp z pyłu diamentowego i są przeznaczone do prac kamieniarskich.


Dlaczego warto inwestować w zestawy wierteł?

Zestawy to praktyczna alternatywa dla pojedynczych sztuk. Zaletą takich kompletów jest ich kompaktowość i dostępność. Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla tych, którym wiertła i bity służą do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. W zależności od tego, czego potrzebujesz znajdziesz u nas zestawy wierteł do metalu, drewna lub do betonu. Każda sztuka w zestawie wyróżnia się inną długością roboczą oraz inną średnicą. To wszystko sprawia, że w każdej chwili wykonasz pod ręką masz narzędzie, którym wywiercisz otwór w dowolnym materiale i o pożądanej wielkości. W naszym sklepie otrzymasz szereg propozycji pod względem wielkości, ilości sztuk i rodzaju narzędzi w zestawie. Przed wyborem sprawdź, co wchodzi w skład, którego zestawu. Niektóre zawierają końcówki wkrętaków, adaptery do nakrętek, dłuta lub otwornice. Wszystkie narzędzia w tych zestawach wykonane zostały z wysokiej jakości metali.

 

Strona główna