Zgrzewarki do rur i gwintownice

Każdy, kto interesuje się majsterkowaniem i lubi samodzielnie przeprowadzać naprawy i remonty we własnym domu, doceni urządzenie, jakim jest zgrzewarka do rur. Pozwala ona łączyć rury wykonane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Te posiadają tak wiele zalet, że wykorzystuje się je we wszelkich instalacjach. Są odporne na korozję, elastyczne, tanie i łatwe w montażu. Nic więc dziwnego, że znaleźć je można w każdym budynku. Aby tworzyły szczelną i trwałą całość, konieczne jest ich zgrzewanie. Można zrobić to samemu, jeśli tylko posiada się odpowiedni sprzęt. Dlatego właśnie warto zainteresować się urządzeniami dostępnymi w ofercie sklepu Wasserman.

Zgrzewanie rur PP, PE, PB

Profesjonalne zgrzewarki do rur, które można znaleźć w sklepie internetowym Wasserman, można wykorzystać przy przewodach wykonanych z wielorakich materiałów. W zestawie dołączone są do nich liczne kształtki, które ułatwiają szczelne łączenie rur o różnych rozmiarach. Narzędzia wyposażone są również w bardzo przydatną funkcję regulacji temperatury, która stanowi o ich wszechstronności. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bowiem łączyć rury o różnych grubościach i różnych składach materiałów. Taki sprzęt pozwoli więc na zgrzewanie rur PP (polipropylenowych), zgrzewanie rur PE (polietylenowych) oraz zgrzewanie rur PB (polibutanowych).

Zgrzewarki do rur znanych producentów – Dedra, Pansam, Powermat

Zgrzewarki trzpieniowe do rur, dostępne w sklepie Wasserman, pochodzą z asortymentów znanych producentów. Urządzenia marki Pansam odznaczają się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. W zestawie posiadają również stojak oraz komplet nasadek, które umożliwiają jednoczesne nagrzewanie zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni spajanych elementów. Zgrzewarki Dedra to profesjonalny sprzęt, który przechowywać można w dołączonej do zestawu walizce. Służy łączeniu rur wykonanych z różnych tworzyw sztucznych. W wyposażeniu każdego majsterkowicza i złotej rączki powinno znaleźć się urządzenie tego typu.

Strona główna