Zestawy narzędzi

Zestaw narzędziowy to jeden z najbardziej przydatnych przedmiotów w domowym warsztacie. Można z niego zrobić użytek, niezależnie od tego, czy zajmuje się majsterkowaniem, czy profesjonalnymi naprawami. Na komplety narzędziowe składają się klucze oraz końcówki i nasadki wkrętakowe w różnych rozmiarach. Z takimi przyborami żadne prace instalacyjne czy remontowe nie będą już problemem. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w różnie skompletowane walizki z narzędziami. Każdy znajdzie zestaw, który z łatwością spełni wszelkie oczekiwania.

Komplety narzędziowe

W kompletach narzędzi, dostępnych w ofercie sklepu Wasserman, znalazły się klucze nasadowe, końcówki wkrętakowe, nasadki i różnorakie akcesoria. Narzędzia wykonane są z wysokogatunkowej stali i innych odpornych na uszkodzenia materiałów. Dzięki temu cechują się wyjątkowo długą żywotnością i są wytrzymałe na odkształcenia. Wśród artykułów zawartych w zestawie kluczy przeznaczonym do samochodu nie zabrakło również kabla rozruchowego, taśmy izolacyjnej, kombinerek, rękawic czy wskaźnika ciśnienia w oponach. Nie bez znaczenia jest sama konstrukcja walizek na narzędzia. Ich wnętrza wykonano z elastycznego tworzywa ułatwiającego dostęp do przyrządów i zapewniającego ich uporządkowanie.

Zestawy narzędzi znanych producentów – Hogert, Dedra, R&K, Import, Stahlbar

Zestawy kluczy nasadowych, dostępne w asortymencie sklepu Wasserman, produkowane są przez znane i cenione marki. Spośród nich warto wymienić takich producentów jak Hogert, Dedra czy Stahlbar. Produkty wyróżniają się doskonałą jakością i uniwersalnym zastosowaniem. Klucze nasadowe, końcówki oraz nasadki wkrętakowe przydają się w każdym warsztacie. Posłużą nam do naprawy roweru czy samochodu, montażu mebli lub instalacji hydrauliki. Posiadanie takiego zestawu w garażu czy nawet w aucie to konieczność. Jego brak można porównać do braku w domu młotka czy śrubokrętu. Spośród wielu różnych kombinacji narzędzi można bez problemu wybrać zestaw idealnie odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Strona główna