Multiswitche

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym odbiór sygnału z zainstalowanej na balkonie czy na ścianie anteny satelitarnej nie powinien stanowić dla Ciebie problemu. Nieco inaczej jednak sytuacja ma się z mieszkańcami bloków, akademików oraz innych budynków wielomieszkaniowych. W takim wypadku zamiast instalować przy każdym lokalu mieszkalnym czy też użytkowym osobną antenę satelitarną, lepiej jest skorzystać z tzw. multiswitcha. Najwyższej jakości multiswitche tv w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Multiswitche tv, antenowe, satelitarne

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Multiswitche tv są wielozakresowymi przełącznikami, za pomocą których sygnał telewizyjny emitowany przez jedną antenę satelitarną dociera do wielu gniazdek. Za sprawa tych urządzeń można co więcej także z powodzeniem odbierać sygnał telewizji naziemnej. Multiswitche antenowe są bardzo odporne na różne awarie i uszkodzenia, a wszystko dzięki zewnętrznemu zasilaczowi. Urządzenia takich marek, jak Opticum albo Televes można swobodnie ze sobą łączyć, zwiększając tym samym liczbę użytkowników jednej anteny satelitarnej. Żadna z tych osób nie musi obawiać się o ewentualne straty sygnału na przyłączach kabli, do każdego podłączonego do urządzenia odbiornika telewizyjnego dociera bowiem sygnał identycznej jakości.

Najlepsze multiswitche

Multiswitche satelitarne montuje się w bardzo prosty sposób. Pewien element mechaniczny przymocowuje się do anteny na samym końcu jej ramienia, gdzie wcześniej zamontowano już LNB przy wykorzystaniu specjalnych uchwytów. Multiswitche takich firm jak Signal lub Terra można z powodzeniem stosować nie tylko w domach wielorodzinnych, ale także w jednym domu, w którym odbiorniki telewizyjne znajdują się w kilku pomieszczeniach. Dzięki temu opłaca się tylko jeden abonament za telewizję cyfrową lub telewizję naziemną. Najpopularniejszymi multiswitchami są urządzenia czterowejściowe, niektóre z nich posiadają jednak osiem, dziewięć lub nawet trzynaście wejść. Ich dobór zależy od indywidualnych potrzeb użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna