Alkomaty i gaśnice

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Imieniny wujka albo po prostu piątkowa impreza ze znajomymi – nie trudno znaleźć okazję, by w gronie przyjaciół lub rodziny spożywać trunki wysokoprocentowe. I choć dobra zabawa sprzyja spożywaniu kolejnych drinków, a dobry przyjaciel niejednokrotnie zaoferuje nam nocleg, to często się zdarza, że już następnego dnia skoro świt musimy wsiąść za kółko. I tu pojawia się problem – bo choć możemy czuć się dobrze, to tak naprawdę wciąż możemy być pod wpływem alkoholu. Warto zaopatrzyć się w alkomat, by mieć pewność, że możemy prowadzić.

Produkty znanego producenta – Overmax

Alkomaty, które znajdą Państwo w naszej ofercie, posiadają wbudowany sensor elektrochemiczny, który praktycznie do minimum eliminuje „błąd pomiaru” – coś, co w alkomatach półprzewodnikowych zdarza się zdecydowanie częściej. Urządzenie jest lekkie, poręczne, nie trzeba go również często kalibrować (a w razie potrzeby przez cały okres gwarancji będzie to darmowe) i jest niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, które w niektórych przypadkach mogą wpłynąć na wynik pomiaru. Czytelny wyświetlacz LCD pozwoli nam bez problemu odczytać pomiar, a sygnał dźwiękowy poinformuje o wykryciu alkoholu w wydychanym powietrzu lub nieudanej próbie. W zestawie znajduje się kilka jednorazowych ustników, a samo urządzenie wyposażone jest w wejście USB, dzięki któremu bez problemu je naładujemy.

Elektroniczny alkomat

Wszyscy doskonale wiemy, że alkohol może utrzymywać się w organizmie bardzo długo. Naprawdę dużo zależy od spożytej ilości, a także człowieka i jego indywidualnych cech fizycznych – niektórzy szybciej trawią, inni wolniej, nigdy nie możemy być w 100% pewni, że jesteśmy całkowicie trzeźwi. Bardzo łatwo doprowadzić do tragedii (nasze reakcje mogą być opóźnione, a czasem na drodze trzeba reagować w ułamku sekundy) albo stracić prawo jazdy (wyrywkowe kontrole drogowe są coraz częstszą praktyką wśród polskiej policji), by więc tego uniknąć, warto zakupić elektroniczny alkomat. Tylko taki alkomat da nam pewność, że bezstresowo możemy prowadzić samochód po imprezie, a tym samym zmniejszyć ryzyko tragedii – pamiętajmy, że na drodze odpowiadamy nie tylko za własne życie, ale i życie innych kierowców, pieszych, rowerzystów.

Strona główna