Akcesoria samochodowe

Wszystkie produkty w tym dziale
97 produktów

W dziale akcesoriów samochodowych znajdziecie to, co może się przydać właścicielowi czterech kółek. Od oświetlenia, przez ładowarki do zamków centralnych. Znajdziecie tu i gadżety, które po umilają nam czas w samochodzie, breloki do kluczy wyposażone w latarkę, kamerę, adapter Bluetooth, kredka maskująca rysy na karoserii, kamizelki odblaskowe, lokalizatory, krokodylki i dużo jeszcze innych artykułów.

Ułatw sobie życie przydatnymi gadżetami

Kamizelka odblaskowa to obowiązkowy element wyposażenia każdego samochodu w wielu krajach Unii Europejskiej. Przydatnymi akcesoriami do samochodów może okazać się samochodowy lokalizator GPS, a także złącza krokodylek do kabli, którymi odpalimy niedziałający akumulator podczas największych mrozów. Uchwyty na telefon lub GPS zadbają o naszą bezpieczną podróż, umożliwiając umiejscowienie telefonu lub nawigacji w takim miejscu, aby urządzenie nie ograniczało widoczności, a ładowarka samochodowa zapobiegnie rozładowaniu się naszych urządzeń podczas jazdy. Czujniki lub ekran w lusterku z kamery wstecznej potrafią nam bardzo ułatwić manewry w mieście, gdzie nierzadko jest bardzo ciasno. Maty masujące i grzewcze zapewnią dodatkowy komfort podczas jazdy, są bezpieczne i dają dużo przyjemności podczas dłuższych podróży. A jeśli nie chcesz, co chwilę wymieniać oświetlenia samochodowego, zainstaluj wygodną alternatywę – montaż akcesoryjnych świateł do jazdy dziennej LED.

Produkty znanego producenta - Blow, Voice Kraft, Geko, Clatronik

Możesz zaszaleć i kupić u nas zestawy markerów LED do samochodów marki BMW, które zmienią kolor snopu światła rzucanego przez reflektor samochodowy z żółtego na biały. W ofercie mam również pomarańczową lampę ostrzegawczą typu „kogut”, którą można przytwierdzić do karoserii samochodu na magnetycznym uchwycie. Ta lampa samochodowa jest zasilana prądem z zapalniczki pokładowej. Jej światło jest widoczne zarówno przy dobrej pogodzie i oślepiającym słońcu, jak i przy gorszych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy ulewny deszcz. W razie zarysowania blachy na pewno przyda nam się kredka maskująca rysy na karoserii, uchwyty samochodowe do smartfona to już chyba podstawowy gadżet samochodowy. W ofercie posiadamy uchwyty magnetyczne Media-Tech oraz uchwyty posiadające regulowane „rączki”, w które wpina się telefon. Oferujemy także uchwyt wyposażony w ładowarkę USB, którą podpina się do zasilania w samochodowej zapalniczce. Następnym artykułem godnym polecenia na pewno jest centralny zamek do samochodu. To produkty uniwersalne i proste w instalacji, a dzięki współpracy z alarmami, doskonale nadadzą się do każdego auta. Co zyskujesz montując taki zamek centralny? A na przykład to, że otwieranie i zamykanie drzwi oraz klapy bagażnika pojazdu odbywa się samym tylko przyciskiem pilota. Dostępne w ofercie Wasserman centralne zamki z siłownikiem posiadają sygnalizację LED, funkcję domykania szyb czy tryb „uczenia się” kodu. Jako że produkty są kompatybilne z różnymi systemami zabezpieczeń (na przykład pneumatycznymi, elektrycznymi czy hydraulicznymi), z powodzeniem można zamontować je w każdym samochodzie i podłączyć do już istniejących instalacji. Taki zamek to także koniec problemów z zamarzniętymi zimą zamkami.

Strona główna