Telewizja na kartę

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Wiele w dzisiejszych czasach mówi się o śmierci telewizji i przejściu użytkowników na platformy oferujące cyfrowe biblioteki multimedialne. To prognozy daleko wybiegające w przyszłość. Póki co telewizja ma się dobrze i w pewnych aspektach wciąż pozostaje niezastąpiona. Faktem jednak jest, że jej użytkownikom często nie w smak bywa podpisywanie surowych umów. Prawne deklarowanie się do opłacania miesięcznego abonamentu może zniechęcać odbiorców do satelitarnej czy internetowej telewizji. Dlatego warto zainteresować się atrakcyjnym rozwiązaniem w postaci oferty na kartę.

Telewizja na kartę bez umowy

Telewizja na kartę z dekoderem stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy marzą o bogatej ofercie, ale nie chcą deklarować się umowami. Ograniczają nas one na długi czas, zobowiązują do płacenia abonamentu i nie przewidują tego, że w międzyczasie nasza sytuacja może ulec zmianie. Żyjemy w dynamicznych czasach, często zmieniając miejsce zamieszkania i upodobania rozrywkowe. Dlatego dobrze jest wybrać TV satelitarną na kartę. W ofercie otrzymujemy zaawansowany technologicznie dekoder wyposażony w wiele przydatnych funkcji dodatkowych oraz kartę uprawniającą do odbioru telewizji. Najczęściej pewien okres jest wstępnie opłacony w momencie nabywania oferty. Po jego upływie możemy zdecydować, czy chcemy podpisać umowę, czy sporadycznie korzystać z telewizji, opłacając kartę wyłącznie na kolejny miesiąc.

Telewizja na kartę NC+

W sklepie Wasserman można znaleźć dekodery NC+ na kartę. Umożliwiają one odbiór wielu kanałów satelitarnych, a także między innymi nagrywanie programów. Telewizja NC+ na kartę to atrakcyjna oferta dla osób, które nie chcą wiązać się żadnymi umowami. Przez określony czas mogą one korzystać z telewizji, a po jego upływie opłacić kolejny okres. Miesięczne ceny NC+ na kartę zaczynają się już od niespełna dwudziestu złotych. Takie rozwiązanie pozwala nam w dowolnej chwili zrezygnować z oferty. Jeśli wyjeżdżamy na dłużej lub wiemy, że w najbliższym czasie nie będziemy mieli czasu na oglądanie TV, nie musimy ponosić bezsensownych kosztów. NC+ na kartę z tunerem to okazja, której nie sposób nie docenić.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna