Routery wifi i lan

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Wraz z rozwojem technologii coraz łatwiejsze staje się podłączanie do Internetu. Kiedyś za każdym razem trzeba było podłączać się do gniazdka telefonicznego, później ograniczały nas kable stałego łącza. Dziś popularnym rozwiązaniem jest sieć Wi-Fi, która zapewnia nam komfortowe korzystanie z Internetu na wszystkich urządzeniach, na terenie całego domu, a nawet poza nim. Taką sposobność gwarantuje router bezprzewodowy. Urządzenie tego typu tworzy szybką sieć umożliwiającą zdalne podłączenie się do niej i transmisję danych wymagających dużej przepustowości.

Bezprzewodowy router Wi-Fi

Bezprzewodowy router Wi-Fi to doskonałe rozwiązanie dedykowane domowym potrzebom. Przepustowość łącza pozwala na bezproblemowe korzystanie z sieci przez wielu użytkowników w tym samym czasie. Router Wi-Fi umożliwia komfortowe oglądanie filmów, słuchanie muzyki, gry online i sprawne przeglądanie stron internetowych. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, dzięki czemu z sieci wygodnie można korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i laptopie, tablecie czy smartfonie. Routery Wi-Fi USB doskonale radzą sobie z najnowszymi standardami LTE i intuicyjnie przełączają się pomiędzy technologiami 3G oraz 4G.

Routery wifi znanych producentów – Ubiquity, ZTE, D-link, Edimax, MikroTik, Pentagram, TP-Link

Dostępne w sklepie Wasserman routery bezprzewodowe to urządzenia znanych i cenionych producentów. Cechują się niezawodnością i długą żywotnością. Jedną z ich największych zalet jest korzystny stosunek jakości do ceny. Router ZTE został na przykład wyposażony we zbudowaną baterię. Dzięki temu żadna awaria prądu nie odetnie naszego domu od Internetu. Router D-link z jednej strony zapewnia stałe połączenie sieciowe, a z drugiej oferuje możliwość podłączenia szerokopasmowego dostępu do sieci przy użyciu kabla Ethernet. Router Wi-Fi Pentagram z kolei wykorzystuje zjawisko interferencji fal do wzmocnienia sygnału i eliminuje ewentualne zakłócenia. Urządzenia tego typu to gwarancja wygody i swobodnego korzystania z Internetu.

Strona główna