Prostownice i karbownice do włosów

Żyjemy w ciekawych czasach, kiedy każdy może być, kim chce. Ktoś upodabnia się do Dwayne’a Johnsona, kto inny robi wszystko, żeby wyglądać jak Angelina Jolie. Często sprowadza się to do małego paradoksu: łysi woleliby być szpakowaci, a siwi wybierają łysinę. Kobiety o prostych włosach marzą o kręconych, a te kędzierzawe o prostych. Na szczęście technologia przychodzi nam z pomocą i umożliwia realizację tych zachcianek. Panie będą więc zainteresowane takimi produktami jak prostownice czy karbownice dostępne w sklepie Wasserman.

Dobra i tania prostownica do włosów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, sklep Wasserman przygotował w swojej ofercie specjalny produkt, jakim jest dobra i tania prostownica do włosów. Łączy ona funkcję prostownicy ze zwykłą szczotką, dzięki czemu włosy nie niszczą się pomiędzy rozgrzanymi warstwami metalu, jak w tradycyjnej prostownicy. Umożliwia jednoczesne rozczesywanie i wygładzanie włosów, co jest dla nich procesem znacznie bardziej naturalnym i zdrowym. Ważną funkcją tego urządzenia jest jonizacja, która sprawia, że włosy nie elektryzują się i nie puszą. Prostownica do włosów wykonana jest z materiału odpornego na wysoką temperaturę, posiada też anty-oparzeniowe końcówki.

Prostownica i karbownica w jednym?

Prostownice sklep internetowy Wasserman oferuje pod postacią wielofunkcyjnych urządzeń. Rozwiązania tego typu pomagają oszczędzić czas poprzez wykonywanie dwóch czynności na raz. Niejednokrotnie pozwalają też oszczędzić pieniądze, gdyż nie kupujemy dwóch różnych sprzętów, a tylko jeden spełniający więcej niż jedną funkcję. Dlatego dobrym pomysłem jest na przykład prostownica i karbownica w jednym. Karbownica do włosów umożliwia delikatne ich pofalowanie, a prostownica – całkowite wygładzenie. Jedno urządzenie może posłużyć nam na różne okazje, w zależności od naszych potrzeb i nastroju. Prostownica i karbownica to sprzęty, które zdecydowanie powinny znaleźć się w kobiecym wyposażeniu, a im mniej miejsca zajmą i im więcej czasu pozwolą zaoszczędzić, tym lepiej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Eldom.

Strona główna