ZOLUX RODY3 TRIO żółta - klatka dla małych gryzoni
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ZOLUX
- Kod produktu:
- 3336022060249
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 270 mm |
|---|---|
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Żółty |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Materiały: | Metal, Plastik |
| Rodzaj zwierzęcia: | Gryzoń |
| Szerokość produktu: | 410 mm |
| Typ produktu: | Klatka |
| Waga produktu: | 3 kg |
| Wyposażenie: | Kołowrotek, Piętro x 2, Miseczka, Poidełko |
| Wysokość produktu: | 530 mm |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt: | Gryzoń |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.