Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF X
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- WSFO 3O34 PF X / 8003437233463
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne otwieranie drzwi: | Tak |
|---|---|
| Brzęczyk: | Tak |
| Czas cyklu: | 220 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,5 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,55 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,5 m |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 675 mm |
| Głębokość produktu: | 590 mm |
| Ilość programów piorących: | 8 |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Kolor drzwiczek: | Inox |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 230 V |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9 l |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Programy mycia: | Pranie wstępne, Szkło/Czuły, Intensywny, Szybki |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Szuflada |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| System suszenia: | Naturalny |
| Szerokość opakowania: | 500 mm |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Waga produktu: | 39,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 41,5 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 890 mm |
| Wysokość produktu: | 850 mm |
| Zawias samoważący: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 67 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.