Zmywarka WHIRLPOOL WFO 3T233 P 6.5 X
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- WFO 3T233 P 6.5 X / 8003437612510
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 190 min |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,3 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,55 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,5 m |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Głębokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 57 cm |
| Ilość programów piorących: | 10 |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Kolor drzwiczek: | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny, Stal nierdzewna |
| Liczba miejsc: | 14 kompletów |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 90 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 82 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| Obciążenie: | 1900 W |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 6,5 l |
| Poziom hałasu: | 43 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Szkło/Czuły, Intensywne 65°C, Silent 50°C, Szybki, Eko |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 60 cm |
| Temperatura (maks): | 65 °C |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia: | Pod ladą |
| Waga produktu: | 47 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 49 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wysokość produktu: | 850 mm |
| Wysokość przedziału instalacji: | 90 cm |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 85 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,85 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.