Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WSIP 4O33 PFE
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- WSIP 4O33 PFE / 8003437234354
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 220 min |
|---|---|
| Czas trwania trybu czuwania: | 12 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,3 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,55 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,5 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość produktu: | 555 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Ilość programów piorących: | 9 |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 90 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 82 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 1900 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór mocy (pozostawiony): | 5 W |
| Pobór wody na cykl: | 9 l |
| Poziom hałasu: | 43 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Pranie wstępne, Intensywne 65°C, Szkło/Czuły, Szybki, Eko |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Roczne spożycie wody: | 2520 l |
| Roczne zużycie energii: | 189 kWh |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Nie |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Temperatura (maks): | 65 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 29,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 31,6 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość produktu: | 820 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zużycie energii na cykl: | 0,659 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.