Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WSIC 3M17
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- WSIC 3M17 / 8003437233012
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 240 min |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,3 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,55 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,5 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 675 mm |
| Głębokość produktu: | 555 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 57 cm |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Indeks naprawialności: | 7.8 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Srebrny |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 90 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 82 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 1900 W |
| Opóźniony start: | 12 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Panel drzwi w komplecie: | Nie |
| Pobór wody na cykl: | 9 l |
| Poziom hałasu: | 47 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Szybki, Pranie wstępne, Automatyczna, Intensywny |
| Regulowane koszyki: | Górny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Szerokość opakowania: | 500 mm |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Temperatura (maks): | 60 °C |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 29,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 31,6 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Gorący |
| Wysokość opakowania: | 890 mm |
| Wysokość produktu: | 820 mm |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 84 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,834 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.