Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSBO 3O23 PF X szer. 44.5cm; Panel otwarty; kolor czarno-srebrny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- WSBO 3O23 PF X / 8003437233425
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Cechy szczególne: | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
|---|---|
| Czas cyklu: | 240 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,3 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,55 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,5 m |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 675 mm |
| Głębokość produktu: | 555 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 56 cm |
| Ilość programów piorących: | 7 |
| Kategoria prania: | A |
| Kategoria suszenia: | A |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Stal nierdzewna |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 90 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 82 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 1900 W |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 43 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Roczne spożycie wody: | 2520 l |
| Roczne zużycie energii: | 212 kWh |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Sterowanie przez wi-fi: | Nie |
| Szerokość opakowania: | 500 mm |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia: | Częściowo wbudowane |
| Waga produktu: | 29,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 31,6 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Gorący, Zimny |
| Wysokość opakowania: | 890 mm |
| Wysokość produktu: | 820 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Zużycie energii na cykl: | 0,74 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.