Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63HX74ME
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Siemens
- Kod produktu:
- SR63HX74ME / 4242003944226
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Asystent dozowania: | Tak |
|---|---|
| Czas cyklu: | 220 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Quick 45min, Auto 45-65°C, Godzinny 65°C, Garnki 70 °C, Favorite, Eco 50°C |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza: | 2 |
| Regulowanie stopy: | 6 cm |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Koszyk i szuflada |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 29,9 kg |
| Wyjmowany kosz na sztućce: | Tak |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 76 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.