Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4XMX28E
Specyfikacja
| Asystent dozowania: | Tak |
|---|---|
| Brzęczyk: | Tak |
| Czas cyklu: | 220 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Czujnik załadowania: | Tak |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 2,05 m |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Kolor panelu sterowania: | Srebrny |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór mocy (pozostawiony): | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Poziom hałasu: | 46 dB |
| Programy mycia: | Intensive 70 ºC, Auto 45-65 ºC, Cichy, Eco 50 ºC |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane koszyki: | Górny, Dolny |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ koszyka na sztućce: | Bosch VarioFlex Basket |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 29 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Zimny |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 84 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,831 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.