Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HMX54E
Specyfikacja
| Automatyczne wykrywanie detergentu: | Tak |
|---|---|
| Czas cyklu: | 220 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 2,05 m |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Górna półka kosza: | Stały |
| Ilość koszy: | 3 kosz. |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny, Srebrny |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 57,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Obsługuje aplikcje sterujące: | Bosch Home Connect |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Poziom hałasu: | 45 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Auto 45-65°C, Silent 50°C, Szybki, Pranie wstępne, 60min 65°C, Noc, Intensive 70°C, Eco 50°C |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane koszyki: | Górny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza: | 3 |
| Regulowanie stopy: | 6 cm |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 29,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 31,4 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 76 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.