Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI4HMS61E
Specyfikacja
| Asystent dozowania: | Tak |
|---|---|
| Budowa: | Wyświetlacz, Blacha chroniąca blat przed parą, Przyciski |
| Cechy koszy: | Szuflada Vario3 |
| Czas cyklu: | 220 min |
| Czas trwania programu eko (min.): | 220 |
| Czas zmywania w cyklu standardowym (min): | 220 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Czujnik załadowania: | Tak |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 2,05 m |
| Dolny: | Półka na filiżanki, Uchwyt na kieliszki, 2 składane przegrody |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Filtracja: | 3-częściowy system filtrów |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Funkcje: | VarioSpeed, Strefa Intensywna, Suszenie Extra, Home Connect |
| Głębokość (cm): | 57.3 |
| Głębokość produktu: | 573 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Górny: | Górny |
| Gwarancja: | 2 lata, 10 lat gwarancji na przerdzewienie komory zmywarki |
| Ilość: | 6, 4 |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Instalacja: | Do zabudowy |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa efektywności suszenia: | A |
| Klasa efektywności zmywania: | A |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor: | Inox |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Kolor panelu: | Inox |
| Kolor panelu sterowania: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja: | Wyświetlacz |
| Koszyk na sztućce: | Szuflada na sztućce |
| Liczba miejsc: | 10 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Linia: | Serie 4 |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźnienie startu: | Maksymalnie 24 h |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór mocy (pozostawiony): | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pojemność znamionowa (kpl.): | 10 |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Poziom hałasu (db): | 44 |
| Pozostałe parametry: | EcoSilence Drive, Elektroniczne zabezpieczenie przycisków przed zmianą, Wskaźnik końca programu w minutach, Moc przyłączeniowa: 2400 W, Machine Care, Home Connect przez Wi-Fi, Automatyka rozpoznawania detergentu, Silence on demand, System ochrony szkła GlassProtect |
| Prąd: | 10 A |
| Programy: | Eco (50 st. C), Intensywny (70 st. C), Auto (45-65 st. C), Cichy (50 st. C), Przyśpieszony (65 st. C), Ulubiony |
| Programy mycia: | Auto 45-65°C, Pranie wstępne, Intensive 70°C, Cichy, 60min 65°C, Eco 50°C |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane koszyki: | Górny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 6 cm |
| Roczne zużycie energii (kwh/rok): | 237 |
| Roczne zużycie wody (litr/rok): | 2660 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Koszyk i szuflada |
| Rodzaj sterowania: | Elektroniczne |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sposób ogrzewania: | Ukryte elementy grzewcze |
| Sposób suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Sposób zabudowy: | Długość rury doprowadzającej 165 cm, Długość rury odprowadzającej 205 cm, Długość kabla przyłączeniowego 175 cm |
| Sposób zraszania: | DuoPower |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość (cm): | 44.8 |
| Szerokość produktu: | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 45 cm |
| Technologie: | Aqua Stop, Asystent Dozowania, AquaSensor, VarioSpeed, EcoSilence Drive (Bosch) |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Dotyk, Przyciski |
| Typ panelu: | Zewnętrzny |
| Umiejscowienie urządzenia: | Częściowo wbudowane |
| Waga (kg): | 30.702 |
| Waga produktu: | 30,7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 32,3 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wskaźniki detergentów: | Braku nabłyszczacza, Braku soli |
| Wymiennik ciepła: | Wymiennik ciepła |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Lejek do soli |
| Wyposażenie opcjonalne: | SMZ5300 : Stojak na 4 duże kieliszki do wina, SMZ5000: Wyposażenie dodatkowe do zmywarek |
| Wysokość (cm): | 81.5 |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Zabezpieczenia: | Aquastop |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Nie |
| Zakres (st. c): | 45-50-65-70 |
| Zmiękczanie wody: | tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 76 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,83 kWh |
| Zużycie energii w cyklu zmywania (kwh/cykl): | 0.831 |
| Zużycie energii w programie eko na 100 cykli (kwh): | 76 |
| Zużycie energii w trybie czuwania (w): | 0.5 |
| Zużycie energii w trybie wyłączenia (w): | 0.5 |
| Zużycie wody (litr/cykl): | 9.5 |
| Zużycie wody w programie eko (litr/cykl): | 9.5 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.