Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4HTX33E
Specyfikacja
| 1/2 wsadu: | tak |
|---|---|
| Asystent dozowania: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Budowa: | Wyświetlacz, Przyciski |
| Czas cyklu: | 320 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 / 60 Hz |
| Czujnik załadowania: | Tak |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Dolny: | Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Funkcje: | HalfLoad, Suszenie Extra, Home Connect, SpeedPerfect Plus |
| Głębokość (cm): | 55 |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Górny: | Regulowana wysokość |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość: | 6, 4 |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Instalacja: | Do zabudowy |
| Klasa efektywności energetycznej: | D |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Kolor: | Biały |
| Kolor panelu: | Inox |
| Kolor panelu sterowania: | Szary |
| Koszyk na sztućce: | tak |
| Liczba miejsc: | 12 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody: | 60 °C |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźnienie startu: | tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór mocy (pozostawiony): | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Podgrzewacz przepływowy: | Tak |
| Pojemność znamionowa (kpl.): | 12 |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 46 dB |
| Poziom hałasu (db): | 46 |
| Prąd: | 10 A |
| Programy: | Cichy, Eco (50 st. C), Auto (45-65 st. C), Intensywny (75 st. C), Wstępne, 1 godzina (65 st. C) |
| Programy mycia: | 1h 65 ° C, Cichy, Eco 50 ºC, Pranie wstępne, Intensive 75 °C, Auto 45-65 ºC |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 6 cm |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rodzaj sterowania: | Elektroniczne |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sposób ogrzewania: | Ukryte elementy grzewcze |
| Sposób suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Nie |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość (cm): | 59.8 |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 60 cm |
| Technologie: | Aqua Stop |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna/Plastik |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ koszyka na sztućce: | Bosch VarioFlex Basket |
| Typ panelu: | Ukryty |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga (kg): | 34.3 |
| Waga produktu: | 34,3 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wymiennik ciepła: | Wymiennik ciepła |
| Wypełniony wodą: | Zimny, Gorący |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (cm): | 81.5 |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Aquastop |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zdejmowalna góra: | Nie |
| Zmiękczanie wody: | tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 82 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,82 kWh |
| Zużycie energii w cyklu zmywania (kwh/cykl): | 0.82 |
| Zużycie wody (litr/cykl): | 9.5 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.