Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX14E
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 295 min |
|---|---|
| Długość przewodu: | 175 m |
| Długość węża odpływowego: | 190 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Liczba miejsc: | 13 kompletów |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Panel drzwi w komplecie: | Nie |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Programy mycia: | Intensive 70°C, Self-Clean 65°C, Auto 45-65°C, Cichy |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga produktu: | 35,5 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 74 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,82 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.