Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX10E
Specyfikacja
| 1/2 wsadu: | tak |
|---|---|
| Asystent dozowania: | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu: | Tak |
| Budowa: | Wyświetlacz, Blacha chroniąca blat przed parą, Przyciski |
| Cechy koszy: | Szuflada Vario3, Kosze VarioFlex |
| Czas cyklu: | 295 min |
| Czas trwania programu eko (min.): | 295 |
| Czas zmywania w cyklu standardowym (min): | 295 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50-60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Dolny: | Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza, 4 składane przegrody |
| Filtracja: | 3-częściowy system filtrów |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcje: | HalfLoad, Home Connect, SpeedPerfect Plus, Efficient Dry |
| Głębokość (cm): | 55 |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Górny: | 2 półki na filiżanki, Regulowana wysokość, 2 składane przegrody |
| Gwarancja: | 2 lata, 10 lat na silnik |
| Ilość: | 6, 4 |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Instalacja: | Do zabudowy |
| Klasa efektywności energetycznej: | C |
| Klasa efektywności suszenia: | A |
| Klasa efektywności zmywania: | A |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Kolor: | Inox |
| Kolor drzwiczek: | Czarny |
| Kolor panelu: | Inox |
| Kolor panelu sterowania: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja: | Wyświetlacz, InfoLight |
| Koszyk na sztućce: | Szuflada na sztućce |
| Liczba miejsc: | 13 kompletów |
| Linia: | Serie 4 |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźnienie startu: | Maksymalnie 24 h |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pojemność znamionowa (kpl.): | 13 |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 46 dB |
| Poziom hałasu (db): | 46 |
| Pozostałe parametry: | EcoSilence Drive, Moc przyłączeniowa: 2400 W, Machine Care, Automatyka rozpoznawania detergentu, Silence on demand, Wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu |
| Prąd: | 10 A |
| Programy: | Eco (50 st. C), Intensywny (70 st. C), Auto (45-65 st. C), Cichy (50 st. C), Przyśpieszony (65 st. C), Ulubiony |
| Programy mycia: | Cichy, Eco 50°C, Auto 45-65°C |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Roczne zużycie energii (kwh/rok): | 234 |
| Roczne zużycie wody (litr/rok): | 2660 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rodzaj sterowania: | Elektroniczne |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sposób ogrzewania: | Ukryte elementy grzewcze |
| Sposób suszenia: | Wymiennik ciepła, EcoSuszenie |
| Sposób zabudowy: | Długość rury doprowadzającej 165 cm, Długość kabla przyłączeniowego 175 cm, Długość rury odprowadzającej 190 cm |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Nie |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość (cm): | 59.8 |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Technologie: | Aqua Stop, Asystent Dozowania, AquaSensor, EcoSilence Drive (Bosch) |
| Temperatura (maks): | 60 °C |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ koszyka na sztućce: | Bosch VarioFlex Basket |
| Typ panelu: | Ukryty |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga (kg): | 34.624 |
| Waga produktu: | 34,6 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wymiennik ciepła: | Wymiennik ciepła |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (cm): | 81.5 |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Aquastop |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | tak |
| Zakres (st. c): | 45-50-65-70 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zdejmowalna góra: | Nie |
| Zmiękczanie wody: | tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 74 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,82 kWh |
| Zużycie energii w cyklu zmywania (kwh/cykl): | 0.82 |
| Zużycie energii w programie eko na 100 cykli (kwh): | 74 |
| Zużycie energii w trybie czuwania (w): | 0.5 |
| Zużycie energii w trybie wyłączenia (w): | 0.5 |
| Zużycie wody (litr/cykl): | 9.5 |
| Zużycie wody w programie eko (litr/cykl): | 9.5 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.