Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV41D10EU
Specyfikacja
| Czas cyklu: | 210 min |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,90 m |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Ilość programów piorących: | 4 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny, Stal nierdzewna |
| Liczba miejsc: | 12 kompletów |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 10 l |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Poziom hałasu: | 48 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Pranie wstępne, Szybki, Eko |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 60 cm |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wypełniony wodą: | Zimny, Gorący |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 92 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,9 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.