Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV25EX00E trzeci kosz
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Automatyczne wykrywanie detergentu: | Tak |
|---|---|
| Brzęczyk: | Tak |
| Cechy szczególne: | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
| Czas cyklu: | 210 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość (cm): | 55 |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość: | 4, 5 |
| Ilość programów piorących: | 5 |
| Instalacja: | Do zabudowy |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Kolor: | Biały |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu: | Inox |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny |
| Komunikacja: | Sygnał dźwiękowy końca pracy |
| Liczba miejsc: | 13 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Opóźniony start: | 9 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Panel drzwi w komplecie: | Nie |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Pojemność znamionowa (kpl.): | 13 |
| Poziom hałasu: | 48 dB |
| Poziom hałasu (db): | 48 |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Eko, Cups 40°C, Normalny, Intensywny, Cichy |
| Regulowane koszyki: | Górny, Dolny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rodzaj sterowania: | Elektroniczne |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sposób ogrzewania: | Ukryte elementy grzewcze |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość (cm): | 59.8 |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 60 cm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Tryb wyłączenia: | 0,1 W |
| Tworzywo rury: | Plastik |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ panelu: | Ukryty |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga (kg): | 33 |
| Waga produktu: | 33 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 35 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Zimny, Gorący |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (cm): | 81.5 |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: | tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 104 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 1,03 kWh |
| Zużycie wody (litr/cykl): | 9 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.