Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI8YCS03E
Specyfikacja
| Asystent dozowania: | Tak |
|---|---|
| Brzęczyk: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | VDE, CE |
| Czas cyklu: | 235 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Głębokość produktu: | 573 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Ilość programów piorących: | 8 |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny |
| Liczba miejsc: | 14 kompletów |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji: | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 81,5 cm |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Obsługuje aplikcje sterujące: | Bosch Home Connect |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Poziom hałasu: | 43 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy automatyczne: | Tak |
| Programy mycia: | Szkło/Czuły, Favorite, Auto 45-65°C, Ekspress, Eco 50°C, Intensywny, Silent 50°C |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| System suszenia: | Zeolit |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 60 cm |
| Temperatura (maks): | 65 °C |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ koszyka na sztućce: | Koszyk Bosch VarioFlex Pro |
| Typ wtyczki zasilającej: | Type F (CEE 7/4) |
| Umiejscowienie urządzenia: | Częściowo wbudowane |
| Waga produktu: | 45,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 48 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wypełniony wodą: | Gorący |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 65 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.