Zmywarka do zabudowy BEKO BDIN38440C
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Beko
- Kod produktu:
- BDIN38440C / 8690842515200
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Brzęczyk: | Tak |
|---|---|
| Czas cyklu: | 224 min |
| Czas cyklu (program szybki): | 30 min |
| Czas trwania programu eco: | 224 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość węża odpływowego: | 1,3 m |
| Dodatkowa tacka na sztućce: | Nie |
| Funkcja aquastop: | Nie |
| Funkcja czyszczenia tac: | Tak |
| Funkcja detergentu tabletkowego: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Funkcja fast+: | Tak |
| Funkcja hygiene intense: | Tak |
| Funkcja steamgloss: | Tak |
| Funkcja traywash: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 661 mm |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115 cm |
| Górna półka kosza: | Składane |
| Ilość programów piorących: | 8 |
| Ilość stojaków górnego kosza: | 3 |
| Indywidualny ciężar płyty (maks.): | 9 kg |
| Indywidualny ciężar płyty (min.): | 3 kg |
| Kategoria prania: | A |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84221100 |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Czarny |
| Kompatybilność z przedłużaczem węża: | Tak |
| Liczba miejsc: | 14 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury: | 5 |
| Maksymalne ciśnienie przepływu wody: | 1000 kPa |
| Maksymalny rozmiar naczyń (koszyk dolny): | 2,95 cm |
| Maksymalny rozmiar naczyń (koszyk górny): | 2,6 cm |
| Masa opakowania drewnianego: | 450 g |
| Masa opakowania z metalu: | 12 g |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego: | 205 g |
| Minimalne ciśnienie przepływu wody: | 300 kPa |
| Moc grzałki: | 1800 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Obciążenie: | 1800 W |
| Opcja multitab: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 9,5 l |
| Podłączone obciążenie (max): | 2100 W |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Prąd: | 13 A |
| Programy mycia: | Automatyczna, Quick&Shine, Para, AquaFlex, Eko, Prewash, Delikatny, Intensywny, Mini |
| Przechowywanie części zamiennych: | 7 lat(a) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka: | Tak |
| Regulowane dozowanie płukania: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza: | 3 |
| Regulowane stojaki na kubki w górnym koszu: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 10 cm |
| Regulowany zmiękczacz wody: | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Składane zęby dolnego kosza: | 4 |
| Średnica węża: | 1,6 cm |
| Stelaż kosza dolnego: | Składane |
| System suszenia: | Statyczne |
| Szerokość opakowania: | 644 mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Timer: | Tak |
| Tworzywo rury: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Umiejscowienie urządzenia: | W pełni wbudowane |
| Waga opakowania z papieru: | 700 g |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (eps): | 660 g |
| Waga produktu: | 37 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 39,8 kg |
| Wbudowany system zmiękczania wody: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wyjmowany kosz na sztućce: | Tak |
| Wymagana profesjonalna instalacja: | Tak |
| Wymagane drzwi meblowe: | Tak |
| Wymagane narzędzia: | Standard tool box |
| Wypełniony wodą: | Zimny |
| Wysokość do blatu: | 82 cm |
| Wysokość opakowania: | 859 mm |
| Wysokość produktu: | 818 mm |
| Wyświetlacz na podłodze: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Nie |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Zakres wagi drzwi meblowych: | 3 - 9 kg |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (ccats): | 84221100 |
| Zawias drzwiczek: | Stały |
| Zawias samoważący: | Tak |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 75 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,747 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.