Zmywarka BOSCH SMS4HTI45E
Specyfikacja
| Asystent dozowania: | Tak |
|---|---|
| Automatyczne wykrywanie detergentu: | Tak |
| Czas cyklu: | 250 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego: | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1,9 m |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Filtr samoczyszczący: | Tak |
| Funkcja aquasensor: | Tak |
| Funkcja aquastop: | Tak |
| Funkcja extra dry: | Tak |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 115,5 cm |
| Ilość koszy: | 2 kosz. |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor drzwiczek: | Stal nierdzewna |
| Liczba miejsc: | 12 kompletów |
| Liczba stref opryskiwania: | 2 |
| Maksymalne ciśnienie przepływu wody: | 1000 kPa |
| Minimalne ciśnienie przepływu wody: | 50 kPa |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Obsługuje aplikcje sterujące: | Bosch Home Connect |
| Ochrona szkła: | Tak |
| Ogranicznik bezpieczeństwa dolnego kosza: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Opóźniony start timera: | Tak |
| Pobór wody na cykl: | 7,5 l |
| Pół wsadu: | Tak |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Prąd: | 10 A |
| Programy mycia: | Silent 50°C, Eco 50°C, 60min 65°C, Auto 45-65°C, Pranie wstępne, Intensive 70°C |
| Regulowane koszyki: | Górny |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 2 cm |
| Rodzaj pojemnika na sztućce: | Kosz |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie przez wi-fi: | Tak |
| System suszenia: | Wymiennik ciepła |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Typ koszyka na sztućce: | Bosch VarioFlex Basket |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Waga produktu: | 50,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 52 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 90 kWh |
| Zużycie energii na cykl: | 0,923 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.