Zestaw podróżny ZWILLING Classic Inox 97438-004-0 – czarne skórzane etui 4 elementy - czarny
485,28 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Wed, Apr 1 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- ZWILLING
- Kod produktu:
- 97438-004-0 / 4009839286001
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość produktu: | 110 mm |
|---|---|
| Eleganckie etui podróżne: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Liczba akcesoriów w zestawie: | 4 szt. |
| Materiały: | Stal nierdzewna |
| Nożyczki: | Tak |
| Obcinacz do paznokci: | Tak |
| Pilnik: | Tak |
| Pinceta: | Tak |
| Szerokość produktu: | 60 mm |
| Tworzywo obudowy: | Skóra |
| Waga produktu: | 161 g |
| Wysokość produktu: | 25 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.