Zestaw ogrodowy sofa+2 fotele+ stół VEMB szary
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JYSK
- Kod produktu:
- 3770030 / 5701390607026
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość stołu: | 134 cm |
|---|---|
| Głębokość krzesła: | 76 cm |
| Głębokość sofy: | 76 cm |
| Kolor produktu: | Szary |
| Liczba krzeseł w zestawie: | 2 |
| Liczba miejsc: | 5 |
| Liczba stołów: | 1 |
| Materiały: | Technorattan, Aluminium |
| Parasol: | Nie |
| Sofa w zestawie: | Tak |
| Stół dołączony: | Tak |
| Szerokość krzesła: | 82 cm |
| Szerokość sofy: | 199 cm |
| Szerokość stołu: | 85 cm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 82 kg |
| Wysokość krzesła: | 76 cm |
| Wysokość sofy: | 76 cm |
| Wysokość stołu: | 68 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.