Zestaw ogrodowy sofa+2 fotele+ stół VEMB naturalny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JYSK
- Kod produktu:
- 3770020 / 5701390607019
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość stołu: | 134 cm |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Nie wymaga pielęgnacji, Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Głębokość krzesła: | 76 cm |
| Głębokość sofy: | 76 cm |
| Ilość paczek: | 3 |
| Instrukcja montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Kolor produktu: | Naturalny |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Liczba krzeseł w zestawie: | 2 |
| Liczba miejsc: | 5 |
| Liczba stołów: | 1 |
| Materiał blatu: | Artwood |
| Materiały: | Aluminium, Technorattan |
| Obróbka: | Proszkowany |
| Odporność na promieniowanie uv: | Tak |
| Parasol: | Nie |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne: | Tak |
| Przechowywanie: | W zimie przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych |
| Rodzaj produktu: | Zestaw mebli ogrodowych: sofa + stolik + dwa krzesła |
| Składane krzesło: | Nie |
| Składany stół: | Nie |
| Sofa w zestawie: | Tak |
| Stół dołączony: | Tak |
| Szerokość krzesła: | 82 cm |
| Szerokość sofy: | 199 cm |
| Szerokość stołu: | 85 cm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 82 kg |
| Wysokość krzesła: | 76 cm |
| Wysokość od podłogi do najniższej krawędzi stołu: | 63 cm |
| Wysokość podłokietnika: | 65 cm |
| Wysokość siedziska: | 34 cm |
| Wysokość sofy: | 76 cm |
| Wysokość stołu: | 45 cm |
| Wysokość stołu (max.): | 68 cm |
| Zawartość zestawu: | Luksusowe poduszki w wytrzymałym poszyciu poliestrowym x8, Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Sofa x1, Krzesło x2, Stolik x1 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.