Zestaw ogrodowy sofa narożna+stół) ULLEHUSE natur
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JYSK
- Kod produktu:
- 3782211 / 5712110038358
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość stołu: | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość sofy: | 179 cm |
| Kolor produktu: | Naturalny |
| Kształt wikliny: | Płaski |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Liczba miejsc: | 6 |
| Liczba stołów: | 1 |
| Materiały: | Stal, Drewno, Technorattan |
| Odporność na promieniowanie uv: | Tak |
| Parasol: | Nie |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne: | Tak |
| Składany stół: | Nie |
| Sofa w zestawie: | Tak |
| Stół dołączony: | Tak |
| Szerokość sofy: | 2,38 m |
| Szerokość stołu: | 75 cm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 71 kg |
| Wysokość sofy: | 73 cm |
| Wysokość stołu: | 67 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.