Żelazko z generatorem pary Philips GC9660/30 (2700W; kolor fioletowy) WYPRZEDAŻ
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 155 g/min, Tak |
| Czas ogrzewania: | 2 min |
| Długość przewodu: | 1,8 m, 1,7 m |
| Funkcja odwapniania: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 310 mm |
| Głębokość produktu: | 233 mm |
| Kolor produktu: | Biały, Fioletowy |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Maksymalne ciśnienie pary: | 7,5 bar |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Moc żelazka: | 2700 W |
| Napełnianie w dowolnej chwili: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach: | 5 |
| Ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach: | 5 |
| Odsetek oszczędności energii: | 30% |
| Oszczędzanie energii: | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1,8 l |
| Schowek na wąż: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | 520 g/min |
| Stopa żelazka: | Stopa T-ionicGlide |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 350 mm |
| Szerokość produktu: | 285 mm |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Waga produktu: | 5,1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7,3 kg |
| Waga żelazna: | 800 g |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Wskaźnik zakamienienia: | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 510 mm |
| Wysokość produktu: | 453 mm |
| Zamykanie: | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.