Żelazko RUSSELL HOBBS 23975-56
241,57 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Thu, Apr 2 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Russel Hobbs
- Kod produktu:
- 23975-56 / 5038061104516
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
|---|---|
| Ciągły strumień pary: | Tak, 40 g/min |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Funkcja spryskiwania: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny, Miedziany |
| Moc żelazka: | 2600 W |
| Model: | Żelazko parowe |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0,315 l |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | 150 g/min |
| Stopa żelazka: | Płyta ceramiczna |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Wskaźnik temperatury: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.